Kripto Paralar

ETHEREUM tüm zamanların rekorunu kırıyor

Ethereum, yeni fiyat artışının ile birlikte tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı.

ETH, yeni fiyat artışının ile birlikte tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı. Altcoinler bu hafta boğa koşusundalar. Ethereum ilk kez 2.100 $ ‘ı geçti. Bu yazı yazıldığında ETH 2.056$’dan alıcı buluyor. 20 Şubat’ta 2.036 $ ‘ lık gördüğü ATH’yi da geride bıraktı . İlginç bir şekilde, sözde “Ethereum katili” diye anılan blok zincirlerine ait birkaç coin geliştiriliyor.

ETH’nin fiyatı artış sebeplerinden biri de Visa hamlesiydi. Kredi kartı devi Visa, ortaklarının fiat’ta yapılan işlemleri gerçekleştirmek için Ethereum’un blok zincirini kullanmasına izin verecek bir programın pilot uygulama hazırlığı içinde olduğunu açıkladı. Bundan dolayıdır ki kısa sürede Bitcoin’e karşı fiyatlanmaya başladı.

Yatırımcılar artık Eth’in konusunda fazlasıyla yükseliş beklentisine girdile. Ayrıca yatırımcılar 2,500 $ ‘lık hedefi kısa vadede bekliyorlar. Özellikle, EIP-1559 adlı büyük bir iyileştirme önerisinin bunda payı büyük. Ethereum mevcut ücret yapısını elden geçirmek için hazırlanıyor. Haziran ve Temmuz aylarında bekleyebileceğimiz fiyat hareketine ilgi var.

Blockchain - Blok Zinciri
Blockchain – Blok Zinciri nedir?

ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyeleri görme sevinci, komisyon ücreti krizi ile malesef azaldı. Çünkü bu blok zincirini kullanmanın maliyeti son günlerde% 77 arttı ve ortalama ücreti 22.97 $ ‘a yükseltti.

Nisan ayı Boğa ayı mı? Ethereum ve Bitcoin, sekiz yıldır en iyi Mart ve 1’inci çeyreği kapattılar

Bitcoin şu sıralar 60.000 $ civarlarında konsolide oluyor. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki kripto para birimi bu yıl çok iyi bir performans gösterdi. Mart ayı kripto piyasasında tarihsel olarak kötü anıları olan bir ay olmasına rağmen – son dokuz yılın altısında kayıplarla geçirdi – BTC bu 31 günlük dönemde% 29,84 kazanç sağladı. Sonuç olarak, BTC’nin 2013’ten bu yana yalnızca iki kez negatif getiri elde ettiği Nisan ayına gidiyoruz.

Ocak-Mart aylarını kapsayan yılın ilk çeyreği boyunca Bitcoin % 103 değer kazanarak sekiz yılda en iyi performansını sergiledi. Çünkü Ocak ayında Bitcoin 30.000$ civarındaydı.

Geleneksel olarak ikinci çeyrek, Bitcoin için yılın en güçlü zamanıdır. Ayrıca sadece iki yıl bitcoin % 10’un altında düşüş gördü. Bununla birlikte boğalar Nisan ve Haziran 2019 arasında görülen % 159’luk yükselişi geçmeyi hedefliyorlar.

Bitcoin Nisan 2013’ten bu yana ilk kez arka arkaya altı aylık yeşil mum kapattı. Bununla birlikte bunun çok iyimser bir gelişme olduğu söylememiz gerekir. Ayrıca tarih kendini tekrar ederse, bu yıl daha fazla parabolik bir artış görebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

56 − = 52

Başa dön tuşu