Film İncelemeFilm, Dizi ve Anime

Huart Studios’un SIRR – Bir Kudüs Macerası çok yakında beyazperde’de

Ömer dede ve torunları Ali ile Ayşe gitmeyi düşündükleri Disneyland tatillerini Ömer Dede’nin yapması gereken zorlu bir görevden dolayı iptal etmek zorunda kalırlar.

Türkiye’de yerli imkanlarla animasyon üretmek amacıyla kurulan Huart Studios’un “Sırr – Bir Kudüs Macerası” isimli projesi çok yakında beyaz perdede boy gösterecek. Yönetmen koltuğunda filmleri çok sayıda ödüle layık görülmüş Yunus Nihat Özcan’ın oturduğu üç boyutlu animasyon filmin Sanat Yönetmenliğini ise 20 yılı aşkın süredir 2D ve 3D animasyon fimleri hazırlayan Hamza Bol üstleniyor. Filmin hikayesi ise islam tarihi, islam hukuku ve fıkıh alanlarında otorite olarak kabul edilen ve çok sayıda kitabı bulunan Dr. Şerafeddin Kalay tarafından kaleme alındı. Alanında uzman isimleri genç ve dinamik bir ekiple buluşturan Huart Studios; tamamı kendi üretimi olan ilk 3D animasyon filmiyle çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Sır - Bir Kudüs Macerası Konsept Çizim
Sır – Bir Kudüs Macerası Konsept Çizim

Ömer dede ve torunları Ali ile Ayşe gitmeyi düşündükleri Disneyland tatillerini Ömer Dede’nin yapması gereken zorlu bir görevden dolayı iptal etmek zorunda kalırlar…

Sırr El çizimler
Sırr El çizimler
Sırr El çizimler 2
Sırr El çizimler 2

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

43 − = 42

Başa dön tuşu