Oyun

PS Plus Haziran 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

Haziran ayı PlayStation Plus oyunları: Operation: Tango, Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown, Star Wars: Squadrons olarak belirlendi.

Önceki Haber

Playstation sahibi Ps plus aboneleri Haziran 2021 ücretsiz oyunları için gün sayıyor. Şimdiden önümüzdeki haftanın oyunları için tahminler üretilmeye başlandı.

Sony, gelecekte PlayStation Plus hizmetini büyük ölçüde etkileyebilecek bir dizi yeni projeyle ilişkilendirildi. Bununla birlikte, popüler ücretsiz oyunları, aboneler elde edebilecekler.

PlayStation Plus, 2021’de hayranların Haziran 2021 için büyük bir duyuru daha beklenmesiyle, tahminler gelmeye devam ediyor. Sony yeni PS Plus ücretsiz oyunlarını çok yakında piyasaya sürecek. Ayrıca büyük açıklama önümüzdeki günlerde bekleniyor.

Hayranlar, pek çok birinci ve üçüncü taraf isimleri dahil olmak üzere, bir sonraki adımın ne olacağına dair kendi tahminlerini paylaşıyorlar.

Sürekli ortaya çıkan oyun ise Uncharted Lost Legacy. Tabiki nedenini anlamak kolay. Sony’nin mevcut kalıba uyan, abonelerle ücretsiz olarak paylaşması için mükemmel bir seçim olabilir.

Days Gone, Uncharted 4 ve FF7’nin ile birlikte, Lost Legacy’nin de gelmesi mantıklı olacaktır.

Ayrıca Sony’nin piyasaya sürülecek gişe rekorları kıran filmlerin tükenmeye başladığını da belirtmek gerekir.

Uncharted Lost Legacy, Gravity Rush 2, The Order 1886, Marvel’s Spider-Man. Ayrıca yarış simülasyonu GT Sport gibi diğer ayrıcalıklarla PS Plus’ta görünmeyen serideki tek oyun.

Sackboy: A Big Adventure, The Pathless, Planet Coaster ve Marvel’s Avengers’ın lansmanını görebiliriz.

Şu anda hakkında konuşulan üçüncü parti oyunlar arasında, yakın zamanda PC’de ücretsiz olarak indirilen NBA 2K21 de bulunuyor.

BasketBall sim’i denemek isteyen oyuncular, Epic Games Store’a gidebilir. Bir hesap açıp ekstra ücret ödemeden deneyebilirler.

Ve artık beklemekten sıkıldım bir şeyler oynamak istiyorum diyenler. Knockout City kısa süre önce indirmeye açıldı. Bu hafta sonu ücretsiz olarak denenebilir.

Bir Xbox Game Pass Ultimate veya EA Play abonesiyseniz, çok basit. Block Party sırasında satın alma ile birlikte gelen tüm özel kozmetiklerle birlikte oyunun tamamını lansman sırasında alabileceksiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

30 − = 22

Başa dön tuşu